Styczeń  2003


Dla tych, których na to stać!
 Detektor radaru, który robi twój samochód elektronicznie niewidzialnym.

Oferta LB Impex

  Nowosci komputerowe

Dla tych których na to stać! Detektor radaru który robi twój samochód elektronicznie niewidzialnym. Phazer II

LB Impex oferuje produkt Rocky Mountain Radar -Phazer II-, doskonałe rozwiązanie na policyjne pułapki prędkości. Jest to pasywny skrambler radaru, który czyni twój samochód elektronicznie "niewidzialnym" dla policyjnego sprzętu mierzącego prędkość pojazdów. Urządzenie miesza sygnały pasma X, K oraz Ka z "ćwierkiem" FM i odbija to wszystko przez falowód spowrotem do policyjnego radaru, bardzo efektywnie dezorientując komputer w ich ręcznym radarze. Radar policyjny wykonuje 5 do  10 pomiarów na sekundę prędkości pojazdu. Phazer II odsyła jeden sygnał który mówi radarowi że pojazd jedzie z prędkością 30km/godz a następny sygnał mówi, że pojazd jedzie 500 km/godz. Ponieważ radar nie może potwierdzić poprzedniego pomiaru to też nie pokazuje żadnej prędkości. Dla policyjnego radaru, twojego samochodu nie ma nawet na drodze. Phazer II zaczyna zakłócanie sygnału radaru już w odległości 5 km od pułapki i jest efektywny aż do około 50 m od policyjnego samochodu tak, że jesteś w stanie w tym czsie zwolnić zanim zobaczysz ich pojazd.
Tak samo działa efektywnie na światło lasera. Ma wbudowane LEDy świecące impulsowo w podczerwieni przez przednią szybę. Policyjny przyrząd interpretuje te impulsy jako błędny pomiar odległości pojazdu, co powoduje blokadę pomiaru twojej prędkości.  

Phazer II ma pomóc ci w ominięciu przykrości związanych z zatrzymaniem z powodu nadmiernej prędkości, ale nie upoważnia cię do jazdy z niedozwoloną prędkością.

Item number: WW-1216     Phazer II .... $162.00 price F.O.B. Orlando

powrót do poczatku strony Nowosci komputerowe

Napiszcie do nas Article translation by .